Reference

Měla jsem téměř půl roku velké bolesti zad, které se stupňovaly a já už nevěděla, jak dál. Lékař mi doporučil, ať pravidelně cvičím. To byla dobrá rada, ale jak začít? Cviků je plný internet, ale já nevěděla čím začít a hlavně, jestli budu dělat cviky správně. Potřebovala jsem člověka, který mi ukáže směr a poradí mi, co je pro mě nejvhodnější. Vyhledala jsem si na internetu trenéra Honzu a netušila jsem, jak moc mi to změní život. Měla jsem obavy jít do fitka, jelikož jsem tam nikdy nebyla, jen občas jsem zašla na kolo nebo si zaběhat. Odhodila jsem strach a začala cvičit s Honzou. Doporučil mi a ukázal cviky, které byly velice efektivní, protože už po pár lekcích mě přestávaly záda bolet! Přišla neskutečná úleva a radost, že to funguje a překvapilo mě, že tak brzy! Já ale chtěla ve cvičení pokračovat, protože mě to začalo velice bavit a nechtěla jsem, aby se bolesti vrátily. Po dalších x lekcích se mi zlepšilo i celkové držení těla, začala se mi tvarovat postava a stanovila jsem si další cíle, kterých chci dosáhnout. Nechala jsem si i od Honzy doporučit, jak se lépe stravovat, což má na mě taky jen pozitivní vliv. Poté, co jsem začala cvičit, se cítím mnohem lépe, mám víc energie a jsem v lepší kondici. Honzovi jsem moc vděčná za to, jak moc mi pomohl od bolesti zad, také za jeho přístup a za to, že díky němu jsem začala cvičení milovat. Je to opravdu profesionál na svém místě.

Tereza Zlobická, 28 let, Mohelnice

Bez osobního trenéra bych se nikdy neodvážila chodit pravidelně cvičit. Honza mi ukazuje tu správnou cestu, motivuje, podporuje a velice dobře ví, jak efektivně cvičit. S Honzou jako trenérem jsem nadmíru spokojena a bez něho bych nikdy do fit centra nevkročila. Pro některé ženy, obzvláště ty s nadváhou, je velice obtížné překročit hranici studu a rozhodnout se začít cvičit. Nejde jen o stud, ale i o fakt, že sama bych si s tréninkem neporadila. S osobním trenérem je vše snadnější. Doporučuji všem ženám (obézním či ne), dětem, mužům, kteří si jako já denně slibují, že již zítra se sebou začnou něco dělat. Další výhodou osobního trenéra je konzultace zdravotního stavu a stravovacích návyků. U doktora vám okamžitě předepíší prášky na srdce, vysoký tlak, atd., ale cvičením s osobním trenérem je možné zdravotní stav a kondici zlepšit, nebo alespoň přivést do normálu, bez zbytečných prášků.

Kamila, 40 let, Olomouc

S posilováním jsem chtěl začít z mnoha důvodů, abych nabral hmotu, získal výdrž a taky se zalíbil holkám. Chtěl jsem ale něco víc, než kamarádi, co jdou do posilovny, bez přemýšlení potrénují, co se jim zrovna zachce, a nejhorší na tom je, že špatně a bez výsledků. Chtěl jsem systém a jistotu jak úspěchu tak i toho, že si nezničím zdraví... Honzu vřele doporučuji, ukázal mi co a jak, byl nekompromisní a to se hodí, sestavil super plán a taky jsem si s ním i dobře pokecal. No a výsledek?! Mluví sám za sebe: když si sundáváte triko a holky okolo to jen s úžasem sledují.

Pavel, 20 let, Olomouc

S cvičením osobního trenéra Jana Vundrleho jsem byla nadmíru spokojená. Před naší spoluprací jsem měla velký podíl tuku na svém těle a tím pádem i velký objem. Společně se nám podařilo posílit svalstvo a dosáhnout značného úbytku tuku. Moje velikost oblečení se výrazně zmenšila a byla jsem nucena kompletně obměnit svůj šatník. Naučila jsem se správně jíst i cvičit. Celkově se zlepšil můj životní styl a zdravotní stav. Zvýšilo se mi sebevědomí a dokonce se mi zlepšila imunita. Stala jsem se fyzicky i psychicky mnohem výkonnější - zlepšilo se prokrvení mého těla a snížila se únava. Od spolupráce s Janem jsem získala mnohem více, než jsem původně očekávala a to za velmi krátkou dobu. Jeho práce s klientem je komplexní, od zlepšení fyzického stavu až po ten psychický. Je patrné, že ho tato činnost baví a věřte, že bude bavit i vás. Je to přátelský člověk, který vaši cestu za kvalitnějším a spokojenějším životem udělá příjemnou. Cvičení s Janem mohu vřele doporučit.

Zdeňka, 27 let, Olomouc

Cvičení pod vedením zkušeného osobního trenéra Jana Vundrleho mohu vřele doporučit všem, kteří jsou rozhodnuti „se sebou něco dělat“, jen neví jak na to! S doporučenou změnou stravy a odborně vedeným tréninkem se mi podařilo zhubnout 15 kg za 6 měsíců. Bez tak skvělého trenéra bych to nedokázala! Naučil mě správně jíst, cvičit a dokonce i cvičení milovat. Nyní již cvičím sama, svou váhu si stále udržuji a cítím se skvěle.

Světlana, 39 let, Olomouc