O mně

Vítám Vás na webové prezentaci zaměřené na fitness a zdravý životní styl. Vystudoval jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a absolvoval trenérskou školu Ronnie.cz pod vedením Pavla Provázka.

Nabízím zájemcům všech sportovních úrovní a věkových skupin komplexní služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Zaměřuji se na kondiční cvičení klientů různého věku i tělesné konstituce. K lidem přistupuji jako k osobnostem s individuálními potřebami a požadavky. Sám cvičím a trénuji již řadu let. Trénování je má práce, koníček, životní náplň i výzva ke zdokonalování. V mládí jsem trpěl nadváhou, proto jsem se rozhodl se sebou něco dělat a začal jsem sám cvičit. Dalším krokem bylo absolvování trenérské školy pod vedením Pavla Provázka. Teď funguji jako osobní trenér v Olomouci a okolí, snažím se neustále vzdělávat a zdokonalovat pro Vás – mé klienty, pomáhat Vám a dalším lidem, kteří nevědí jak na to.

Mnoho z vás si pokládá otázku: „Proč vlastně cvičit s osobním trenérem, když to zvládnu sám“. Většinou bývá opak pravdou. Lidé často začínají nevhodnými nebo špatně provedenými cviky, jejichž následky se později těžko odstraňují. Častým problémem je i svépomocné sestavení jídelního plánu, po kterém člověk hladoví a nehubne. Cvičení s odborníkem Vám nepřinese jen motivaci ke sportovním výkonům, ale také intenzivnější a tím pádem efektivnější trénink. Kladu důraz na správné provádění cviků, abychom zabránili zranění či nežádoucí bolesti. Člověk má vždy tendenci se tak trošku šetřit, a proto někdy nedosahuje takových výsledků, jakých by dosáhnul pod vedením osobního trenéra. V konečném součtu tak s osobním trenérem ušetříte čas, finance a někdy i zdraví. Nikdy není pozdě a nejsou vhodnější a méně vhodné momenty, kdy se začít starat o své tělo. Sami nejlépe víte, zda to co mu poskytujete, je to pravé.

Nabízím:

  • Kondiční trénink – pro všechny, kteří chtějí docílit pevnější a kvalitnější postavy
  • Posilování hlubokého stabilizačního systému a pánevního dna, cvičení v těhotenství a po porodu
  • Kruhový a skupinový trénink
  • Cvičení v posilovně či venku
  • Sestavení stravovacího plánu

Těším se na Vás, Honza